Wygodne, funkcjonalnie urządzone apartamenty w Białymstoku to samodzielne mieszkania wyposażone we wszelkie udogodnienia niezbędne w czasie podróży służbowej lub wypadu turystycznego. Lokale przystosowane zostały także do długoterminowego wynajmu, z myślą o osobach, które poszukują wygodnego mieszkania na czas realizacji umowy kontraktowej w regonie. W zależności od potrzeb proponujemy mieszkania o różnym metrażu oraz z różną liczbą pokoi.

Gwarancja wysokiego standardu

W naszej bazie białostockich apartamentów na wynajem znajdują się mieszkania utrzymane w wysokim standardzie. Posiadają kompleksowe wyposażenie, umożliwiające najemcom codzienne funkcjonowanie. Oznacza to, że lokale zaopatrzone są nie tylko w podstawowe umeblowanie, ale także w niezbędny sprzęt RTV i AGD. O wysokim standardzie świadczy fakt, że lokale posiadają nowoczesne meble, zaś aranżacje wnętrz utrzymane są w zgodzie z trendami. Ponadto w niektórych mieszkaniach znajdują się kominki.

Prostota rezerwacji

Atutem naszej oferty jest możliwość szybkiego wynajmu apartamentów w Białymstoku. Wdrożyliśmy na stronie specjalny system rezerwacji pozwalający o dowolnej porze dnia i z dowolnego miejsca (z dostępem do Internetu) dokonać rezerwacji online.